
Боксерські маківари ракетки TITLE Punch Training Paddles
3 070 ₴
- В наявності
- Код: PTAPV2
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Тренери, зніміть навантаження з ваших зап'ястків, ліктів і плечей, щоб ви могли проводити більше раундів зі своїми бійцями!
Маківари TITLE Punch Training Paddles — ідеальний предмет вашого спорядження — легкий і надійний. Макивари виготовлені з міцної штучної шкіри з нейлоновими ремінцями для кращого захоплення.
Розмір:
довжина — ок. 13,5 дюйма (35 см);
ширина — ок. 7 дюймів (18 см);
товщина — ок. 1,5 дюйма (3,8 см).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Title |
| Ширина | 18 см |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Ракетка |
| Форма | Пряма |
| Товщина | 3.8 см |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 070 ₴



