Опис:
Близько 2,5 дюймів (6,3 см) багатошарового наложника, зручний анатомічну форму ідеально підходить для тренера і спортсмена, дозволивши відробити різноманітні удари під різними кутами, одиночні і в зв'язках.
Зерниста натуральна шкіра, м'ячик-в-ладінь - для комфорту і довговічності. Ексклюзивна Aerovent®-вставка на тильної стороні для максимальної вентиляції, щоб тримати руки тренера прохолодними і сухими під час інтенсивних тренувань. Волога підкладка допомагає швидше позбутися вологи й поту. Додаткова фіксація шкіряним ремінцем на липучці.
Розмір: 9,5 x 7,5 x 2,5 дюйма (бл. 24 х 19 х 6 см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Title |
| Ширина | 19 см |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 24 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Лапа |
| Форма | Гнута |
| Товщина | 6 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 040 ₴



