- Мішок боксерський SPORTKO Силует арт. МСК-110
- особливості:
- Профільна структура мішка "Силует" дає можливість максимально розширити варіанти відпрацювання ударів.
- У нижній частині мішка закріплене півкільце, до якого за допомогою еластичного шнура мішок можна зафіксувати до підлоги для зниження коливань під час відпрацювання ударів.
- Оболонка мішка-шкіра з середини проклеєна щільною тканиною для зменшення деформації мішка та збільшення зносостійкості.
- Усередині мішка встановлений "стрижень" - це мішок із щільної тканини наповнений піском для збільшення ваги та зниження усадки напакування.
- Характеристики мішка:
- Висота: 110 см.
- Діаметр: 45 см.
- Вага: 50 кг.
- Матеріал: натуральна шкіра
- Особливості: начинка мішка, швів і спідниця, прошиті з спанбонда для герметизації напакування.
- Виготовлено в Україні
- Гарантія 12 місяців
- Застосування:
- Рекомендовані для залів з високим рівнем тренувального навантаження та спортсменів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SPORTKO |
| Тип | Мешок |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вес | 50 кг |
| Диаметр | 45 см |
| Высота | 110 см |
| Крепление | 4 кольца |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 4 970 ₴

