Опис:
Лапи TITLE Boxing Razor Punch Mitts 2.0 - абсолютно нові та покращені революційні вигнуті мікро-лапи, які допоможуть елітним спортсменам стати гострими як бритва!
Елітний розмір діаметром 6 дюймів (близько 15 см) ідеально підходить для всіх тренувальних потреб. Розвивайте точність одиночних ударів та комбінацій!
Злегка вигнута С-подібна форма ідеально підходить для джебів, прямих ударів, аперкотів, хуків і ударів під кутами. Зменшена товщина набивання – 1 дюйм (2,5 см) компактної технологічної піни. Надміцна конструкція з натуральної шкіри забезпечує довговічність та максимальну продуктивність.
Суперлегка вага ідеально підходить для розминки перед боєм, відпрацювання точних ударів та комбінацій.
Розмір лап: 6,5" (бл. 16,5 см) заввишки x 6" (15 см) завширшки x 1" (2,5 см) завтовшки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Title |
| Страна производитель | Таиланд |
| Тип | Лапа |
| Материал | Натуральная кожа |
| Форма | Гнутая |
| Длина | 16.5 см |
| Ширина | 15 см |
| Толщина | 2.5 см |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 090 ₴



