Tesla 2600 — один із найпотужніших електросамокатів компанії Tesla.
Оновлена модель 2024 року з новими моторами, оновленим світловим обладнанням і новим АКБ.
Це справжній перегоновий болід у світі електричних самокатів, здатний розвинути швидкість до 90 км/год!
Загальна потужність двигунів — 3000 W (2000*2) дасть змогу користувачеві практично миттєво розігнати самокат з місця до найбільшої швидкості, підійматися вгору та долати перешкоди.
В електросамокаті Tesla 2600 встановлена унікальна АКБ, що видає 60v і має ємність 26000Ah (процес заряджання акумулятора триває приблизно 6 год).
З такою батарей можна спокійно їздити містом, адже запас ходу становить до 70 кілометрів.
Електросамокат Tesla 2600 60v 26000Ah (2000*2)— комфортний потужний міський електротранспорт, що має чудові технічні дані. Міцна алюмінієва конструкція складається за лічені секунди.
Потужні показники визначаються наявністю двох електромоторів. За підтримки літій-іонного акумулятора модель здатна долати великі відстані на високій швидкості.
Пневматичні колеса діаметром 10 дюймів із високим профілем гуми, добре зчіплюються з поверхнею різного рельєфу, гарантуючи чудову прохідність.
Гальмування здійснюється за допомогою дискової гальмівної системи та рекупірацією.
Tesla 2600 обладнаний широкою декою з покриттям, на якому зручно розміститься дорослий райдер.
Кермова стійка регулюється за висотою від 100 см до 130 см
Електросамокат Tesla 2600 має три режими їзди:
режим ЕСО (до 30 км)
режим повнопривідний TURBO (можливо вибрати повнопривод або моно)
режим повнопривідний SINGLE DUAL (максимальна швидкість)
У режимі ЕСО працює тільки заднє колесо. Цей режим ідеально підходить для пересування в міських умовах. Водночас самокат здатний розігнатися до 30 км/год і проїхати чималу відстань завдяки потужному акумулятору з ємністю 26000Ah і з напругою 60v.
Режим TURBO призначений для шанувальників поїздок на високих швидкостях. Під час увімкнення режиму TURBO обидва колеса стають провідними та самокат здатний розігнатися до 60 км/год. Перемикаються режими кнопкою, яка розміщена на кермі.
Режим повнопривідний SINGLE DUAL дає змогу користувачеві максимально відчути швидкість перегонового монстра, який розганяється до 80 км/год
Максимальне навантаження — 160 кг
Вес самоката-40кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tesla |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 160 кг |
| Материал рамы | Авиационный алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 254 мм |
| Высота рулевой стойки | 130 см |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка |
| Вес | 40 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 4000 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 6 час |
| Дистанция пробега | 80 км |
| Максимальная скорость | 80 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 70 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Емкость батареи | 26000 мА/ч |
| Водонепроницаемость | 65 м |
| Вид шины | Пневматическая |
| Тип батареи | Литиевая |
| Время складывания | 10 сек |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сигвеи |
| Емкость аккумулятора | 36 Вт/год |
| Диаметр колес | 10.5 дюйм |
| Мощность двигателя, Вт | 1200 |
- Цена: 54 290 ₴









