Електросамокат Tesla 40000 4000W
Tesla 40000 — потужний електросамокат компанії Tesla. Загальна потужність двигунів — 4000 W дасть змогу користувачеві практично миттєво розігнати машину з місця до найбільшої швидкості, підійматися вгору та долати перешкоди. В електросамокаті Tesla 40000 встановлена АКБ, що видає 52v і має ємність на 24 000 Ah (процес заряджання акумулятора триває приблизно 6 ч.). C такою батареєю можна спокійно їздити містом, адже запас ходу становить до 70 кілометрів.
Електросамокат Tesla 40000 (1500х2 52v 24000Ah) — комфортний потужний міський електротранспорт, що має чудові технічні дані. Міцна алюмінієва конструкція складається за лічені секунди. Потужні показники визначаються наявністю двох електромоторів. За підтримки літій-іонного акумулятора модель здатна долати великі відстані на високій швидкості. Пневматичні колеса діаметром 10.5 дюймів добре зчіплюються з поверхнею різного рельєфу, гарантуючи чудову прохідність. Гальмування здійснюється за допомогою дискової гальмівної системи. Tesla 40000 обладнаний широкою декою з покриттям, на якому зручно розміститься дорослий райдер.
Електросамокат Tesla 40000 має два режими їзди: режим ЕСО і режим TURBO.
У режимі ЕСО працює тільки заднє колесо. Цей режим ідеально підходить для пересування в міських умовах.
Режим TURBO призначений для шанувальників поїздок на високих швидкостях. Під час увімкнення режиму TURBO обидва колеса стають провідними та самокат здатний розігнатися до 70 км/год. Перемикаються режими кнопкою, яка розміщена на кермі.
Дистанція пробігу (км) – 60
Максимальна швидкість (км/рік) – 70
Максимальна швидкість (км/рік), що рекомендується, - 50
| Виробник | Tesla |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 254 мм |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка, Амортизатор |
| Вага | 28 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 4000 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Час зарядки | 4 година |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 50 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 24000 мА/год |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 5 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tesla |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 130 кг |
| Материал рамы | Авиационный алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 254 мм |
| Высота рулевой стойки | 90 см |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка |
| Вес | 28 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 4000 Вт |
| Год выпуска | 2023 |
| Время зарядки | 4 час |
| Дистанция пробега | 60 км |
| Максимальная скорость | 70 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 45 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Емкость батареи | 24000 мА/ч |
| Вид шины | Пневматическая |
| Тип батареи | Литиевая |
| Время складывания | 5 сек |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сигвеи |
| Емкость аккумулятора | 36 Вт/год |
| Диаметр колес | 10.5 дюйм |
| Мощность двигателя, Вт | 1200 |
- Цена: 39 270 ₴









