Складаний Електровелосипед Onyx 500W
Велогібрид Onyx - сучасний складний сіті-байк з електроприводом на 20-дюймових колесах. Ця модель відрізняється високою надійністю, продуманим підбором комплектуючих та компактними розмірами у складеному стані, що дозволить з великою зручністю зберігати та перевозити електровелосипед до місця використання.
Стійка керма, що складається, дозволить власнику Onyx перевозити електровелосипед у багажнику легкового автомобіля – невелика вага велогібриду в 23 кілограми будь-кому буде під силу.
Управління набором швидкості в режимі електроскутер здійснюється за допомогою розташованої на кермі ручки газу. Найбільш продуктивним режимом використання буде гібридний варіант, коли сідоку, що крутить педалі, допомагає автоматична система підтримки педалювання.
Велогібрид Onyx стане кращим вибором екологічного транспортного засобу для щоденних поїздок в межах міста і за містом. Потужність двигуна 500W та акумулятор: Li-on 36V 16000Ah дозволить пересуватися у міському режимі до 90 км.
Потужність двигуна 500 ват
Максимальна швидкість 45 км
Акумулятор 16 ч
алюмінієва рама
Передачі 7 швидкостей
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ONYX |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 200 мм |
| Высота рулевой стойки | 90 см |
| Вес | 23 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 500 Вт |
| Время зарядки | 6 час |
| Дистанция пробега | 90 км |
| Максимальная скорость | 45 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 30 км/ч |
| Состояние | Новое |
- Цена: 29 640 ₴










