СамокатKUGOO KIRIN M4 PRO чудово собі зарекомендував, відмінне співвідношення ціни та якості! Легкий маневрений і в той же час досить швидкий самокат з добрими позашляховими характеристиками відмінно підійде практично для всіх доріг будь-якого міста.
У даному самокаті 10 дюймові пневматичні колеса, велика широка дека з антиковзним покриттям, регульовані по висоті кермо і складна конструкція, що дозволяє переносити його без проблем. Також є хороша фара і поворотні сигнали.
Характеристики:
- Колеса - 10,5” пневматичні шини, безкамерні
- Мотор - 1000 Ватт
- В пике-1200Ватт
- Батарея - Samsung 18 Ah
- Вологозахист - IP56
- Макс. швидкість – 50 км/год
- Запас ходу -45 км
- Круїз контроль - Є
- Кольоровий LCD дисплей - Є
- Гарантія – 12 місяців
- Поворотники - Є
- Сигналізація - Є
- Вага – 22кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kugoo |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Авиационный алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 250 мм |
| Высота рулевой стойки | 100 см |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка |
| Вес | 22 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 1000 Вт |
| Год выпуска | 2023 |
| Время зарядки | 4 час |
| Дистанция пробега | 45 км |
| Максимальная скорость | 50 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 45 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Емкость батареи | 18000 мА/ч |
| Водонепроницаемость | 64 м |
| Вид шины | Пневматическая |
| Тип батареи | Литиевая |
| Время складывания | 15 сек |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сигвеи |
| Емкость аккумулятора | 36 Вт/год |
| Диаметр колес | 10.5 дюйм |
| Мощность двигателя, Вт | 1200 |
Информация для заказа
- Цена: 24 680 ₴









