
Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 180х35 cm на 8 пружинах L18 з обертовим диском
23 230 ₴
- В наличии
- Код: bs0411352306
- +380 (73) 740-24-60
| Діаметр: |
35 см |
| Висота: |
180 см |
| Висота без вузла кріплення: |
180 см |
| Висота з вузлом кріплення: |
205 см |
| Матеріал: |
шкіра |
| Маса: |
45-65 кг |
| Забарвлення: |
чорний |
| Кріплення: |
пружини |
| Наповнювач: |
текстильний клапоть |
| Тип товару: |
боксерський мішок циліндричний |
| Вид спорту: |
ММА, Кікбоксинг, Бокс |
| Торгова марка: |
BOYKO-SPORT |
| Серія: | |
| Країна: | Україна |
| Виробник: | Boyko-Sport (Україна) |
Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 180х35 cm на 8 пружинах L18 з обертовим диском, виготовлено з перевіреної шкіри товщиною 3,5 мм, яка продубльована спеціальною армуючою тканиною. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 180х35 cm на 8 пружинах L18 з обертовим диском, напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, який не збивається під час ударів та за щільністю подібний до людського тіла, що дозволяє найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення прямих та бокових ударів як руками так і ногами. Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 180х35 cm на 8 пружинах L18 з обертовим диском, сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості і використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 65 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 180 см |
| Диаметр | 35 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Бокс, Кікбоксинг, ММА |
| Висота | 180 см |
| Діаметр | 35 см |
| Кріплення | пружини |
| Матеріал | шкіра |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
- Цена: 23 230 ₴


