Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 110х40 cm на 4 ланцюгах М5
Строки виготовлення від 2 - 14 р.д.!
Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 110х40 cm на 4 ланцюгах М5 виготовлено з перевіреної шкіри товщиною 3,5 мм, яка продубльована спеціальною армуючою тканиною. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. В середині мішок має допоміжний розвантажувальний сердечник у вигляді мішка з міцної тканини.
Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 110х40 cm на 4 ланцюгах М5 напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, який не збивається під час ударів та за щільністю подібний до людського тіла, що дозволяє найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення прямих та бокових ударів.Цей мішок має більшу вагу та статичність, що дозволяє "поставити" удар спортсмена як легкої так і важкої вагової категорії. Сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості. Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 110х40 cm на 4 ланцюгах М5 використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 37 кг |
| Высота | 110 см |
| Диаметр | 40 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 35 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | ланцюги |
| Маса | 30-40 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
- Цена: 17 810 ₴






