
Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 130х40 cm на 4 пружинах L22 з обертовим диском
19 900 ₴
- В наличии
- Код: bs0411402104
- +380 (73) 740-24-60
Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 130х40 cm на 4 пружинах L22 з обертовим диском
Строки виготовлення від 2 - 7 р.д.!
|
Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 130х40 cm на 4 пружинах L22 з обертовим диском виготовлено з перевіреної шкіри товщиною 3,5 мм, яка продубльована спеціальною армуючою тканиною. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. В середині мішок має допоміжний розвантажувальний сердечник у вигляді мішка з міцної тканини. Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 130х40 cm на 4 пружинах L22 з обертовим диском напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, який не збивається під час ударів та за щільністю подібний до людського тіла, що дозволяє найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення прямих та бокових ударів.Цей мішок має більшу вагу та статичність, що дозволяє "поставити" удар спортсмена як легкої так і важкої вагової категорії. Сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості. Мішок боксерський BS циліндричний шкіряний 130х40 cm на 4 пружинах L22 з обертовим диском використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців.
|
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 50 кг |
| Производитель | Бойко Спорт |
| Высота | 130 см |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 40 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр | 35 см |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Маса | 30-40 кг |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Висота | 110 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | ланцюги |
| Матеріал | ПВХ |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
- Цена: 19 900 ₴






