Електровелосипед Crosser gamma 28 з помічником 750W 16000mAh
Електровелосипед Crosser gamma ідеально підходить для поїздок по місту. Оцініть перевагу велосипеда дорогою на роботу або на прогулянці. Двигун велосипеда живиться від літій-іонного акумулятора Samsung 16 000 Ач. На одному заряді велосипед може проїхати 40-60 км, залежно від навантаження на велосипед. У комплекті з велосипедом компактний зарядний пристрій, час необхідний для повного заряду акумулятора 5 годин. Потужність двигуна 48 V 700W.
Якщо у вас в дорозі розрядилася батарея, ви з легкістю доїдете до місця призначення класичним способом крутячи педалі, завдяки алюмінієвій рамі велосипед має не велику вагу, всього 19 кг, при максимально дозволеній вазі 150 кг. Конструкція рами гармонійно спроектована і збалансована, з урахуванням електродвигуна, щоб вам було зручно їхати і не чіпляти силову установку. Для проїзду бездоріжжям на моделі встановлена гідравлічна амортизаційна вилка, з ходом 100 мм. Використовується надійне навісне обладнання Shimano, завдяки чому вам не стане перешкодою проїзд по суворому бездоріжжю. Щоб зупинити велосипед на моделі встановлено посилені гідравлічні гальма Shimano.
Так само вся система гідроізольована за ступенем захисту від води та вологи індексом 65.
Технічні характеристики:
Потужність двигуна - 750W
Акумулятор - 16000Ah
Запас ходу – 60км
Максимальне навантаження – 150кг
Максимальна швидкість – 50км
Матеріали рами - Алюміній
Помічник - є
Тип гальм - дискові гідравлічні
Діаметр колеса 28
Комплектація - Зарядний, інструкція, гарантійний талон
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Crosser |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Диаметр колеса | 28 мм |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 7500 Вт |
| Дистанция пробега | 50 км |
| Максимальная скорость | 50 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 35 км/ч |
| Состояние | Новое |
- Цена: 40 630 ₴






