
Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 90х35 cm на 4 пружинах L18 з обертовим диском
13 950 ₴
- В наличии
- Код: bs0411352102
- +380 (73) 740-24-60
Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 90х35 cm на 4 пружинах L18 з обертовим диском
Строки виготовлення від 2 - 14 р.д.!
|
Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 90х35 cm на 4 пружинах L18 з обертовим диском, виготовлено з перевіреної шкіри товщиною 3,5 мм, яка продубльована спеціальною армуючою тканиною. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 90х35 cm на 4 пружинах L18 з обертовим диском, напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, який не збивається під час ударів та за щільністю подібний до людського тіла, що дозволяє найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення прямих та бокових ударів. Мішок боксерський BS - циліндричний шкіряний, 90х35 cm на 4 пружинах L18 з обертовим диском, сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості і використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців.
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 35 кг |
| Высота | 90 см |
| Диаметр | 35 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 35 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | ланцюги |
| Маса | 30-40 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
- Цена: 13 950 ₴







