Електросамокат з сидінням Tesla 5000 13000Ah 500w
Самокат Tesla 5000 чудово собі зарекомендував у 2023 році, відмінне співвідношення ціни та якості! Легкий маневрений і водночас досить швидкий самокат з хорошими позашляховими характеристиками відмінно підійде практично для всіх доріг будь-якого міста.
У даному самокаті 10 дюймові пневматичні колеса, велика широка дека з антиковзним покриттям, регульовані по висоті кермо і складна конструкція дозволяє переносити його без проблем. Також є хороша фара і поворотні сигнали.
Характеристики:
Колеса - 10” пневматичні шини
Мотор - 500 Ватт
Батарея - Samsung 18 Ah
Вологозахист - IP56
Макс. швидкість – 50 км/год
Круїз контроль - Є
Кольоровий LCD дисплей - Є
Гарантія – 2 роки
Поворотники - Є
Сигналізація - Є
Вага – 22кг
Гарантія 2 роки
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tesla |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал рамы | Авиационный алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 250 мм |
| Высота рулевой стойки | 90 см |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка |
| Вес | 22 кг |
| Мощность электродвигателя | 500 Вт |
| Год выпуска | 2023 |
| Время зарядки | 5 час |
| Дистанция пробега | 50 км |
| Максимальная скорость | 45 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 35 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Емкость батареи | 16000 мА/ч |
| Вид шины | Пневматическая |
| Тип батареи | Литиевая |
| Время складывания | 15 сек |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сигвеи |
| Емкость аккумулятора | 36 Вт/год |
| Диаметр колес | 10.5 дюйм |
| Мощность двигателя, Вт | 1200 |
Информация для заказа
- Цена: 29 150 ₴










