
Электросамокат M365 ESX8000 9600mah 500w 1140x1080x430 мм. 36V 7.8 Ah. 8,5 дюймов
19 260 ₴
- Нет в наличии
- Код: ESX12400
- +380 (73) 740-24-60
Електросамокат Mi 365 Electric Scooter Pro
Дизайн - це не просто зовнішній вигляд, але і відображення душі розробника. Каркас електросамокату, так само як і всі його деталі, що сполучають, мають єдиний мінімалістичний дизайн. Незважаючи на простоту, розробник продумав найдрібніші нюанси, щоб зробити вашу поїздку на електричному самокаті якомога комфортніше. Все це додає привабливості та зручності в експлуатації. Для початку роботи з девайсом достатньо одного натискання!
Як основний матеріал конструкції використовується алюміній, що застосовується в аерокосмічній галузі. Він володіє низькою щільністю, але в той же час високими характеристиками міцності, має відмінну теплопровідність і антикорозійну стійкість.
Пристрій M365 Pro ніколи не завдасть вам проблем з транспортуванням завдяки малій вазі в 12 кг. Сконцентруйтеся на подорожі – відкладіть все інше!
Зносостійка поверхня колеса перешкоджає тертю та сприяє швидкому стабільному набору швидкості. Це стало можливим завдяки застосуванню у пристрої Xiaomi Mi Smart Electric Scooter безщіткового двигуна постійного струму потужністю 500 Вт з граничним моментом, що крутить, 16 Н*м. Все це забезпечує комфортне відчуття руху зі швидкістю до 25 км/год.
Характеристики:
Діаметр коліс 8.5 дюймів
Тип з'єднання Bluetooth
Версія Bluetooth 4.0
Об'єм акумулятора (mAh) 9600
Акумулятор NED1004-K 36V
Параметри входу 100-240V, 50/60Hz
Час заряджання (h) 7 год
Підніжка Є
Вологозахист IP54
Гальмо Ручне
Складний Так
Дискові гальма Є
Рекомендована вага до 120 кг
Рекомендований зріст 120 - 200 см
Макс. пробіг на одному заряді (km) 55
Потужність двигуна (W) 500
Максимальна швидкість (km/h) 25
Максимальна потужність 500 W
Сумісність Android 4.3 та вище, iOS 9.0 та вище
Вага 12 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал рамы | Авиационный алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 204 мм |
| Высота рулевой стойки | 110 см |
| Вес | 12.5 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 500 Вт |
| Время зарядки | 3 час |
| Дистанция пробега | 40 км |
| Максимальная скорость | 30 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 25 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Емкость батареи | 9600 мА/ч |
| Вид шины | Бескамерная |
| Тип батареи | Литиевая |
| Размер в разложенном виде | 1140x1080x430 мм |
| Размер в сложенном виде | 490x1080x430 мм |
| Размер в упаковке | 490x1080x430 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сигвеи |
| Емкость аккумулятора | 36 Вт/год |
| Диаметр колес | 8.5 дюйм |
| Мощность двигателя, Вт | 1200 |
- Цена: 19 260 ₴









