
Килимок для йоги та фітнесу Power System PS-4088 Fitness Mat Blue (173x61x0.6)
1 600 ₴
- Нет в наличии
- Код: PS-4088_Blue
- +380 (73) 740-24-60
Килимок для фітнесу і йоги Power System PS-4088 Fitness Premium
Mat Yoga Mat Premium PS-4088 це професійний килимок для йоги, придатний для використання у всіх галузях йоги. Забезпечує відмінні проти-сользные якості. Не ковзає навіть при інтенсивному потовиділенні. Качественный и прочный мат для фитнеса и йоги является очень важным компонентом эффективной и приятной тренировки.
Этот профессиональный мат станет незаменимым помощником для проведения различных тренировок - в том числе и на занятиях аэробикой, пилатесом и йогой. Мат подходящего размера и достаточно мягкий, создаёт приятную мягкую, но при этом крепкую поверхность для тренировок. Мат с нескользящей поверхностью делает выполнение упражнений удобным и безопасным. Килимок м'яке, його поверхня легко приймає форму тіла. Він забезпечить вам комфорт і стійкість при заняттях йогою. Килимок не розтягується в процесі практики.
Опис: Покращує тонус м'язів, стійкість і поставу. Ідеальний для занять пілатесом і фітнесом. Легко чиститься після використання. Не слизька поверхня. Приємні на дотик. Є вбудований ремінець для транспортування.
Технічні характеристики: Розміри (см): довжина: 140 ширина: 60 товщина: 1.5 Вага (кг): 1
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power system |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1500 г |
| Длина | 173 см |
| Материал | ЭВА |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 6 мм |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Країна Реєстрації | Чехия |
| Размер | 173*61*0,6 |
- Цена: 1 600 ₴






