
Килимок для йоги та фітнесу PowerPlay 4010 PVC Yoga Mat Сірий (173x61x0.6)
490 ₴
- Нет в наличии
- Код: PP_4010_Grey_(173*0,6)
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Килимок для фітнесу і йоги PowerPlay 4010 (173*61*0.6см) Сірий
Призначення: для занять фітнесом та йогою вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Універсальний аксесуар для тих, хто тільки почав практикувати йогу і тих, хто займається йогою давно.
- Також він підходить для занять пілатесом та фітнесом.
- Завдяки своїй товщині цей килимок надійно захищає лікті і коліна від синців при упорі на твердій поверхні.
- Килимок PowerPlay 4010 виготовлений з якісного PVC, приємний на дотик, не викликає подразнення шкіри, має нековзку поверхню, завдяки чому виконувати вправи комфортно і безпечно.
- Килимок просто чиститься (можливе ручне прання), зручний у зберіганні та транспортуванні.
- Він легко скручується і зберігає свій початковий вигляд впродовж тривалого терміну використання.
Технічні характеристики:
- Розмір - 173*61*0.6
- Колір - Сірий
- У комплект входить стропа для перенесення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlay |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Серый |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 6 мм |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Виготовлено | 2020 |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Материал | ПВХ(PVC) |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Срок годности | не обмежений |
| Тип | Килимки |
Информация для заказа
- Цена: 490 ₴









