Килимок для фітнесу і йоги складний PowerPlay 4012 (173x61x0.4) Сірий
Призначення: для занять фітнесом та йогою вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Універсальний аксесуар для тих, хто тільки почав практикувати йогу і тих, хто займається йогою давно.
- Також він підходить для занять пілатесом та фітнесом.
- Завдяки своїй товщині цей килимок надійно захищає лікті і коліна від синців при упорі на твердій поверхні.
- Килимок PowerPlay 4012 виготовлений з якісного PVC, приємний на дотик, не викликає подразнення шкіри, має нековзку поверхню, завдяки чому виконувати вправи комфортно і безпечно.
- Килимок просто чиститися (можливе ручне прання), зручний у зберіганні та транспортуванні.
- Він легко складається і зберігає свій початковий вигляд впродовж тривалого терміну використання.
- Особливість килимка цієї моделі – класичний дизайн.
- Такий килимок не тільки подарує комфорт під годину зайняти, але і вдало доповнить спортивний образ.
Технічні характеристики:
- Розмір - 173*61*0.4
- Колір - Сірий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlay |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 900 г |
| Длина | 173 см |
| Толщина | 0.4 мм |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 30*30*8см |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | мат для йоги |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴





