
Резинка для фітнесу PowerPlay 4114 Mini Power Band 0.6мм. Х-Light Жовта (1-5кг)
240 ₴
- Нет в наличии
- Код: PP_4114_Yellow_Light
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Призначення: для занять фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Зробіть ваші ноги стрункими, а сідниці і м'язи кору підтягнутими з петлями PowerPlay. Гумка виготовлена з 100% натурального латексу високої якості, тому вона легко розтягуються утричі від своєї початкової довжини. Ви можете не хвилюватися про те, що гумка порветься, тому що вона дуже міцна! Навіть після регулярних і довготривалих тренувань не втратить свою форму і пружність.
- Цей спортивний аксесуар дуже легкий і компактний, без зусиль поміститься в жіночу сумочку. Тому можете брати його із собою повсякчас.
- Еспандер-петля широко використовується для фітнес тренувань, під час занять пілатесом і йогою.
- За допомогою такого простого виробу можна урізноманітнити багато вправ, збільшити навантаження, не викликаючи при цьому звикання м'язів.
- Перевагою гумових петель є їх мобільність та легкість у використанні.
- Результативність і простота у використанні роблять фітнес гумки незамінним засобом для розвитку м'язової структури, фізичної сили, витривалості та гнучкості.
- Гумки для фітнесу широко використовуються як професійними спортсменами, так й серед людей, які просто підтримують свою фізичну форму.
Технічні характеристики:
- Тип - Еспандер-петля
- Товщина - 0.6
- Матеріал - Латекс
- Колір - Жовтий
- Рівень супротиву - Легкий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlay |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 50 см |
| Конструкция | Ленточная |
| Сопротивление | 5 кг |
| Тип нагрузки | Растяжение |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Кільце |
| Габарити упаковки | 25*5*0.5см |
| Гарантія | 14 днів |
| Применение | Універсальні |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Материал | Латекс |
| Тип | Стрічкові |
| Тип опору: | Слабкий (Light resistance) |
Информация для заказа
- Цена: 240 ₴




