Призначення: для занять фітнесом та йогою вдома і в тренажерному залі.
Опис:
-
Універсальний аксесуар для тих, хто тільки почав практикувати йогу і тих, хто займається йогою давно.
-
Також він підходить для занять пілатесом та фітнесом.
-
Завдяки своїй товщині цей килимок надійно захищає лікті і коліна від синців при упорі на твердій поверхні.
-
Килимок PowerPlay 4010 виготовлений з якісного PVC, приємний на дотик, не викликає подразнення шкіри, має нековзку поверхню, завдяки чому виконувати вправи комфортно і безпечно. Не містить токсичних матеріалів.
-
Килимок просто чистити (можливе ручне прання), зручний у зберіганні та транспортуванні.
-
Йогамат легко скручується і зберігає свій початковий вигляд впродовж тривалого терміну використання.
Технічні характеристики:
-
Розмір - 183*61*0.6
-
Колір - м'ятний
-
У комплект входить стропа для перенесення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlay |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 183 см |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Толщина | 6 мм |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 60*15*15см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 183 |
| Колір | М'ятний |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Материал | ПВХ(PVC) |
| Матеріал: | полівінілхлорид (PVC); |
| Розмір: | 183*61*0.6 см; |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.6см |
| Цвет | Мятний |
- Цена: 380 ₴









