
Груша боксерська шкіряна "ЕЛІТ" №6 98х65 з вузлом кріплення на ланцюгах з підвісним тросом та карабі
26 960 ₴
- В наличии
- Код: bs04121006
- +380 (73) 740-24-60
Термін виготовлення до 14 робочих днів!
Груша боксерська шкіряна БОЙКО-СПОРТ "ЕЛІТ" №6 виготовлена з перевіреної шкіри товщиною 3,5 мм, яка продубльована армуючою тканиною. Шви прошиті двічі міцною ниткою стійкою до ультрафіолету та посилені армуючою стрічкою. Груша боксерська шкіряна БОЙКО-СПОРТ "ЕЛІТ" №6 напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, що не збивається під час ударів, та за щільністю подібна до людського тіла. Груша боксерська шкіряна БОЙКО-СПОРТ "ЕЛІТ" №6 має форму, що дозволяє ефективно відпрацьовувати техніку нанесення різних видів ударів під різними кутами переважно по тулубу, сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості. Груша боксерська шкіряна БОЙКО-СПОРТ "ЕЛІТ" №6 використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначена для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців. Продукція серії БОЙКО-СПОРТ "ЕЛІТ" має оригінальний дизайн та подовжений термін гарантії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 60 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 98 см |
| Крепление | 4 кольца |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Груша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Кікбоксинг, Бокс, ММА |
| Висота | 87 см |
| Діаметр | 65 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | ремені |
| Маса | 60-75 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
- Цена: 26 960 ₴




