Мішок боксерський BS - Горизонтальний, ПВХ, на ременях, 110х35см
| Діаметр: |
35 см |
| Висота: |
110 см |
| Матеріал: |
ПВХ |
| Забарвлення: |
чорний |
| Кріплення: |
ремені |
| Наповнювач: |
текстильний клапоть |
| Тип товару: |
боксерський мішок горизонтальний |
| Вид спорту: |
Кікбоксинг, ММА, Бокс |
| Торгова марка: |
BOYKO-SPORT |
| Країна: | Україна |
| Виробник: | Boyko-Sport (Україна) |
Мішок боксерський BS - Горизонтальний, ПВХ, на ременях, 110х35см виготовлено з щільної (950-1100гр/м2) та міцної тканини ПВХ чорного кольору. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. Напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, що не збивається під час ударів, та за щільністю подібний до людського тіла. Така технологія та матеріали дають можливість довгий час з високою інтенсивністю експлуатувати цей снаряд. Мішок висить горизонтально, що дозволяє ефективно відпрацьовувати техніку нанесення ударів кулаками та колінами, прямих ударів, ударів під кутом вибираючи вірну траєкторію, аперкотів, та ударів серіями. Розвиває навички нанесення ударів у русі під різними кутами. Сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості. Розвиває витривалість та реакцію спортсменів, точність та швидкість ударів. При роботі з боксерським мішком працюють м'язи рук, ніг та корпусу, що допомагає підтримувати хорошу фізичну форму. Мішок боксерський BS - Горизонтальний, ПВХ, на ременях, 110х35см використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки як в залах, так і на вулиці. Мішки компанії "Boyko sport" десятиліттями витримують дуже високу інтенсивність тренувань в різних залах України та за її межами. Наші мішки служитимуть вам довго і надійно. Призначені для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 35 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 110 см |
| Диаметр | 35 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 40 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | ремені |
| Маса | 35 кг |
| Матеріал | шкіра |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок горизонтальний |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
- Цена: 10 230 ₴






