Шолом боксерський тренувальний №3, Бойко-Спорт, натуральна шкіра
Шолом боксерський тренувальний №3 виготовлений з високоякісної зносостійкої шкіри і призначений для боїв.
Пройшов тестування на майстерень турнірах з кікбоксингу і боксу.
Шолом боксерський №3 призначений для забезпечення максимального захисту спортсмена. Шолом не утруднює огляд і руху спортсмена.
Щоб підібрати потрібний Вам шолом потрібно виміряти окружність голови. Окружність голови вимірюється по колу (лоб-віскі-вуха-потилицю) по верхній частині голови. Під час вимірювань сантиметр повинен був паралельно горизонту при прямому погляді спортсмена.
| розмір | Окружність голови, см* |
| S | 50-52 см |
| M | 52-54 см |
| L | 54-56 см |
| XL /XXL | 56-58 /58-60 см |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вид шлема | Бокс |
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Замша |
| Особенности | Защита щек, Защита подбородка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Закрытый |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Наповнювач | спеціальний вкладиш |
| Тип товару | Шлем |
| Забарвлення | чорний |
| Матеріал | шкіра |
Информация для заказа
- Цена: 2 140 ₴







