
Шолом боксерський відкритий №1, Бойко-Спорт, еко-шкіра
1 980 ₴
- В наличии
- Код: bs16050018
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шолом боксерський відкритий №1, Бойко-Спорт, еко-шкіра
Матеріал: шкіра
Наповнювач: спеціальний вкладиш
Колір: синій, червоний
розмір: S, M, L, XL, XXL
Шолом боксерський №1 виготовлений з високоякісної шкіри і призначений для тренувальних боїв. Ефективний захіщає голову від ударів, а якісний наповнювач володіє ударо-зніжувальною властівістю.
Щоб підібрати потрібний Вам шолом потрібно виміряти окружність голови. Окружність голови вимірюється по колу (лоб-віскі-вуха-потилицю) по верхній частині голови. Під час вимірювань сантиметр повинен був паралельно горизонту при прямому погляді спортсмена.
| розмір | Окружність голови, см* |
| S | 50-52 см |
| M | 52-54 см |
| L | 54-56 см |
| XL /XXL | 56-58 /58-60 см |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вид шлема | Бокс |
| Материал верха | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Открытый |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | еко-шкіра |
| Наповнювач | спеціальний вкладиш |
| Тип товару | Шлем |
Информация для заказа
- Цена: 1 980 ₴



