Шолом боксерський відкритий №1, Бойко-Спорт, шкіра композиційна
Шолом боксерський №1 виготовлений з високоякісної штучної шкіри і призначений для тренувальних боїв. Пройшов тестування на майстерень турнірах з кікбоксингу і боксу.
Ефективно захищає голову від ударів, а якісний наповнювач володіє ударо-знижувальною властивістю.
Щоб підібрати потрібний Вам шолом потрібно виміряти окружність голови. Окружність голови вимірюється по колу (лоб-віскі-вуха-потилицю) по верхній частині голови. Під час вимірювань сантиметр повинен був паралельно горизонту при прямому погляді спортсмена.
Колір: червоний, синій
| розмір | Окружність голови, см* |
| S | 50-52 см |
| M | 52-54 см |
| L | 54-56 см |
| XL /XXL | 56-58 /58-60 см |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Открытый |
| Материал верха | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Вид шлема | Бокс |
| Пользовательские характеристики | |
| Наповнювач | спеціальний вкладиш |
| Тип товару | Шлем |
| Матеріал | шкіра композиційна |
Информация для заказа
- Цена: 770 ₴




