
Маківара, Бойко-Спорт, з тканини ПВХ, розмір 60х40х10
2 610 ₴
- В наличии
- Код: bs16020003
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маківара, Бойко-Спорт, з тканини ПВХ, розмір 60х40х10
Термін виготовлення 3 - 5 робочих днів!
Макивара з шкіри BOYKO-SPORT виготовлена з тканини ПВХ. В якості наповнювача використовується спеціальна піна, яка служить більш якісному поглинанню ударів.
На внутрішній частині лап є спеціальне коло-мішень.
Ціна вказана за 1 шт.
розмір: 60 х 40 х 10 см
Матеріал: з тканини ПВХ
Наповнювач: ПВВ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 60 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Макивара |
| Толщина | 10 см |
| Форма | Прямая |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Кікбоксинг, Бокс |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | ПВВ |
| Розміри | 60 х 40 х 10 см |
| Тип товару | Макивары |
Информация для заказа
- Цена: 2 610 ₴


