Мішок боксерський "ЮНІОР" з ПВХ (650гр/м2) на ланцюгах (р.70*27см) синій
Діаметр: 27 см
Висота: 70 см (Висота без кріплення)
Матеріал чохла: човнова тканина ПВХ щильністю 650 гр/м2
Наповнювач: текстильний лоскут
Колір: синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота | 70 см |
| Диаметр | 27 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 27 см |
| Забарвлення | синій |
| Кріплення | ланцюги |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Серія | Юніор |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 1 740 ₴


