Мішок боксерський "ЮНІОР" з ПВХ (650гр/м2) на ременях (р.60*20см) синій
Діаметр: 20 см
Висота: 60 см (Висота без кріплення)
Матеріал чохла: човнова тканина ПВХ щильністю 650 гр/м2
Наповнювач: текстильний лоскут
Колір: синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота | 60 см |
| Диаметр | 20 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Бокс, Кікбоксинг, ММА |
| Висота | 60 см |
| Діаметр | 20 см |
| Забарвлення | синій |
| Кріплення | ремені |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Серія | Юніор |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 1 060 ₴



