
Мішок боксерський "ЮНІОР" з тканини ПВХ (650гр/м2) на 4 ланцюгах (р.110*27см) червоний
2 200 ₴
- В наличии
- Код: bs04094306
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Мішок боксерський "ЮНІОР" з тканини ПВХ (650гр/м2) на 4 ланцюгах (р.110*27см) червоний
Діаметр: 27 см
Висота: 110 см (Висота без кріплення)
Матеріал чохла: човнова тканина ПВХ щильністю 650 гр/м2
Наповнювач: текстильний лоскут
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота | 110 см |
| Диаметр | 27 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 27 см |
| Забарвлення | червоний |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Серія | Юніор |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 2 200 ₴
