Мішок боксерський BOYKO на ланцюгах 60 см діаметрр, 180 см висота, ПВХ
Термін виготовлення 4-14 робочих днів!
- Діаметр: 60 см
- Висота: 180 см (Висота без кріплення)
- Маса: 120-140 кг
- Матеріал чохла: човнова тканина ПВХ щильністю 950-1100 гр/м2
- Наповнювач: текстильний лоскут
- Колір: чорний
- В комплекті чохол посилений щильним нейлоном та система підвісу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 130 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 180 см |
| Диаметр | 60 см |
| Крепление | 4 кольца |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр | 60 см |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Маса | 120-140 кг |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Висота | 180 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | ланцюги |
| Матеріал | ПВХ |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 14 490 ₴



