АКЦІЯ

Мішок боксерський BOYKO на ланцюгах 40 см діаметрр, 180 см висота, натуральна шкіра
27 650 ₴
- В наличии
- Код: bs0411403106
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Мішок боксерський BOYKO на ланцюгах 40 см діаметрр, 180 см висота, натуральна шкіра
Термін виготовлення 2-7 робочих днів!
Діаметр: 40 см
Висота: 180 см (Висота без кріплення)
Маса: 60-75 кг
Матеріал чохла: натуральна шкіра 3,0-4,0 мм, армована зсередини тканиною
Наповнювач: текстильний лоскут
Колір: чорний
В комплекті чохол посилений щильним нейлоном та система підвісу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 70 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 180 см |
| Диаметр | 40 см |
| Крепление | 4 кольца |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр | 40 см |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Маса | 60-75 кг |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Висота | 180 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | ремені |
| Матеріал | шкіра |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 27 650 ₴






