Мішок боксерський BS циліндричний ПВХ 180х40 cm на 6 ременях з обертовим диском
Строк виготовлення до 14 р.д.!
Діаметр: 40 см
Висота: 180 см (Висота без кріплення)
Маса: 55-70 кг
Матеріал чохла: човнова тканина ПВХ щильністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний лоскут
Колір: чорний
В комплекті чохол посилений щильним нейлоном та система підвісу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 65 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 180 см |
| Диаметр | 40 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр | 40 см |
| Вид спорту | Кікбоксинг, ММА, Бокс |
| Маса | 55-70 кг |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Висота | 180 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | ремені |
| Матеріал | ПВХ |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 9 400 ₴




