
Мішок боксерський BS - циліндричний ПВХ, 150х35 cm на 6 пружинах L18 з обертовим диском
8 230 ₴
- В наличии
- Код: bs0412352205
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Мішок боксерський BS - циліндричний ПВХ, 150х35 cm на 6 пружинах L18 з обертовим диском
Строки виготовлення до 14 р.д.!
Діаметр: 35 см
Висота: 150 см (Висота без кріплення)
Маса: 40-55 кг
Матеріал чохла: човнова тканина ПВХ щильністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний лоскут
Колір: чорний
В комплекті чохол посилений щильним нейлоном та система підвісу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 50 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 150 см |
| Диаметр | 35 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр | 35 см |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Маса | 40-55 кг |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Висота | 150 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | пружини |
| Матеріал | ПВХ |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 8 230 ₴




