Мішок боксерський BS - циліндричний ПВХ, 200х35 cm на 6 ланцюгах М6
Строки виготовлення до 14 р.д.!
| Діаметр: |
35 см |
| Висота: |
200 см |
| Матеріал: |
ПВХ |
| Маса: |
50-70 кг |
| Забарвлення: |
чорний |
| Кріплення: |
ланцюги |
| Наповнювач: |
текстильний клапоть |
| Тип товару: |
боксерський мішок циліндричний |
| Вид спорту: |
Кікбоксинг, ММА, Бокс |
| Торгова марка: |
BOYKO-SPORT |
| Країна: | Україна |
| Виробник: | Boyko-Sport (Україна) |
Мішок боксерський BS - циліндричний ПВХ, 200х35 cm на 6 ланцюгах М6, виготовлено з щільної (950-1100гр/м2) та міцної тканини ПВХ чорного кольору. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. Мішок боксерський BS - циліндричний ПВХ, 200х35 cm на 6 ланцюгах М6, напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, який не збивається під час ударів та за щільністю подібний до людського тіла, що дозволяє найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення прямих та бокових ударів як руками так і ногами.
Мішок боксерський BS - циліндричний ПВХ, 200х35 cm на 6 ланцюгах М6, сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості і використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців. Може використовуватись як в залах так і на вулиці. Для використання під відкритим небом додатково комплектується спеціальним чохлом для накриття вузла кріплення.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 65 кг |
| Производитель | Бойко Спорт |
| Высота | 200 см |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 35 см |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр | 35 см |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Маса | 50-70 кг |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Висота | 200 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | ланцюги |
| Матеріал | ПВХ |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
- Цена: 7 640 ₴




