Мішок боксерський BS - циліндричний ПВХ, 110х35 cm на 4 ланцюгах М5
Строки виготовлення до 14 р.д.!
| Діаметр: |
35 см |
| Висота: |
110 см |
| Матеріал: |
ПВХ |
| Маса: |
30-40 кг |
| Забарвлення: |
чорний |
| Кріплення: |
ланцюги |
| Наповнювач: |
текстильний клапоть |
| Тип товару: |
боксерський мішок циліндричний |
| Вид спорту: |
ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Торгова марка: |
BOYKO-SPORT |
| Країна: | Україна |
| Виробник: | Boyko-Sport (Україна) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 35 кг |
| Высота | 110 см |
| Диаметр | 35 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 35 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | ланцюги |
| Маса | 30-40 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 5 190 ₴



