
Мішок боксерський BS - Силует №3, ПВХ, на 8 пружинах L 18см з обертовим диском, 180*40см
10 030 ₴
- В наличии
- Код: bs0432032003
- +380 (73) 740-24-60
Мішок боксерський BS - Силует №3, ПВХ, на 8 пружинах L 18см з обертовим диском, 180*40см
Строк виготовлення до 14 р.д.!
| Діаметр: |
40 см |
| Висота: |
180 см |
| Матеріал: |
ПВХ |
| Маса: |
55-65 кг |
| Забарвлення: |
чорний |
| Кріплення: |
пружини |
| Наповнювач: |
текстильний клапоть |
| Тип товару: |
боксерський мішок силует |
| Вид спорту: |
Кікбоксинг, ММА, Бокс |
| Торгова марка: |
BOYKO-SPORT |
| Країна: | Україна |
| Виробник: | Boyko-Sport (Україна) |
Мішок боксерський BS - Силует №3, ПВХ, на 8 пружинах L 18см з обертовим диском, 180х40см виготовлено з щільної (950-1100гр/м2) та міцної тканини ПВХ чорного кольору. Шви прошиті двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. Напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, що не збивається під час ударів, та за щільністю подібний до людського тіла. Він має форму яка дозволяє ефективно відпрацьовувати техніку нанесення ударів по тулубу, прямих та бокових ударів під кутом вибираючи вірну траєкторію. Розвиває навички нанесення ударів у русі під різними кутами. Сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості. Мішок боксерський BS - Силует №3, ПВХ, на 8 пружинах L 18см з обертовим диском, 180х40см. використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців.
Термін виготовлення 10-14 робочих днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 70 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 180 см |
| Диаметр | 40 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
- Цена: 10 030 ₴


