АКЦІЯ

Мішок боксерський BS - Силует №2, ПВХ, на 8 пружинах L 18см з обертовим диском, 145*40см
9 320 ₴
- В наличии
- Код: bs0432022002
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Мішок боксерський BS - Силует №2, ПВХ, на 8 пружинах L 18см з обертовим диском, 145*40см
Строки виготовлення до 7 р.д.!
Діаметр: 40 см
Висота: 145 см (Висота без кріплення)
Маса: 55-65 кг
Матеріал чохла: човнова тканина ПВХ щильністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний лоскут
Колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 60 кг |
| Высота | 145 см |
| Диаметр | 40 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 9 320 ₴





