Мішок боксерський BS - Горизонтальний, шкіряний, на ременях, 110*40см
- Діаметр: 40 см
- Длина: 110 см
- Маса: 35 кг
- Матеріал чохла: натуральна шкіра 3,0-4,0 мм, армована зсередини тканиною
- Наповнювач: текстильний лоскут
- Колір: чорний
- В комплекті чохол посилений щильним нейлоном та система підвісу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 35 кг |
| Высота | 110 см |
| Диаметр | 40 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 40 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | ремені |
| Маса | 35 кг |
| Матеріал | шкіра |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок горизонтальний |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 23 750 ₴




