
Мішок боксерський BS - апперкотний, ПВХ, на 8 пружинах L 18см з обертовим диском, 180*40см
13 280 ₴
- В наличии
- Код: bs0422402003
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Мішок боксерський BS - апперкотний, ПВХ, на 8 пружинах L 18см з обертовим диском, 180*40см
Термін виготовлення до 14 р.д.!
Діаметр: 45-70 см
Висота: 180 см (Висота без кріплення)
Маса: 45-70 кг
Матеріал чохла: човнова тканина ПВХ щильністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний лоскут
Колір: чорний
В комплекті чохол посилений щильним нейлоном та система підвісу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 65 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 180 см |
| Диаметр | 40 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 13 280 ₴

