
Мішок боксерський BS - апперкотний, ПВХ, на 4 пружинах L 18см з обертовим диском, 130*40см
12 100 ₴
- В наличии
- Код: bs0422402001
- +380 (73) 740-24-60
Мішок боксерський BS - апперкотний, ПВХ, на 4 пружинах L 18см з обертовим диском, 130*40см
Термін виготовлення до 14 р.д.!
Діаметр: 40-70 см
Висота: 130 см (Висота без кріплення)
Маса: 40-55 кг
Матеріал чохла: човнова тканина ПВХ щильністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний лоскут
Колір: чорний
В комплекті чохол посилений щильним нейлоном та система підвісу.
Мішок боксерський BS - апперкотний, ПВХ, на 4 пружинах L 18см з обертовим диском, 130х40см виготовлено з щільної (950-1100гр/м2) та міцної тканини ПВХ чорного кольору. Шви прошиі двічі міцною ниткою, стійкою до ультрафіолету, та посилені армуючою стрічкою. Мішок боксерський BS - апперкотний, ПВХ, на 4 пружинах L 18см з обертовим диском, 130х40см. напаковується екологічно чистим текстильним клаптем, що не збивається під час ударів, та за щільністю подібний до людського тіла. Мішок боксерський BS - апперкотний, ПВХ, на 4 пружинах L 18см з обертовим диском, 130х40см має форму, що дозволяє разом з іншими ударами, найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення аперкотів. Сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості. Мішок боксерський BS - апперкотний, ПВХ, на 4 пружинах L 18см з обертовим диском, 130х40см. використовується в різних видах єдиноборств, де передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів з досвідом та спортсменів - початківців. .
ВІДЕО| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 50 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 130 см |
| Диаметр | 40 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
- Цена: 12 100 ₴



