Манекен для боротьби BS - силует, нерухомі руки, шкіряний, чорний, 150 см
Висота: 150 см
Вага: 25-30 кг
Матеріал чохла: натуральна шкіра 3,0-4,0 мм, армована зсередини тканиною
Наповнювач: текстильний клапоть. Обважнювачі.
Колір: чорний
Гарантія: деталі дивіться тут.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 25 кг |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота | 150 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Манекен |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Самбо, Дзюдо, Боротьба, ММА |
| Висота | 150 см |
| Забарвлення | чорний |
| Маса | 25-30 кг |
| Матеріал | шкіра |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | манекен для боротьби силует з нерухомими руками |
Информация для заказа
- Цена: 9 340 ₴




