Термін виготовлення 1-10 робочих днів!
Висота: 180 см
Вага: 45-50 кг
Матеріал чохла: натуральна шкіра 3,0-4,0 мм, армована зсередини тканиною
Наповнювач: текстильний клапоть
Колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 45 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 180 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Манекен |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Боротьба, Самбо, Дзюдо |
| Маса | 35-45 кг |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | манекен для боротьби з ногами |
| Висота | 180 см |
| Забарвлення | чорний |
| Матеріал | шкіра |
Информация для заказа
- Цена: 13 170 ₴

