Висота: 110 см
Вага: 10-15 кг
Матеріал чохла: човникова тканина ПВХ щільністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний клапоть. Обважнювачі.
Колір: чорний
Гарантія: деталі дивіться тут.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 10 кг |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота | 110 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Манекен |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Боротьба, Дзюдо, Самбо, ММА |
| Маса | 10-15 кг |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | манекен для боротьби силует з рухомими руками |
| Висота | 110 см |
| Забарвлення | чорний |
| Матеріал | ПВХ |
Информация для заказа
- Цена: 3 490 ₴


