Мішок BS - грепплінг, ММА, ПВХ,чорний, р. 110см
Висота: 110 см
Вага: 25-30 кг
Матеріал чохла: човникова тканина ПВХ щільністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний клапоть
Колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 30 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 110 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА |
| Висота | 110 см |
| Забарвлення | чорний |
| Маса | 25-30 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | манекен для боротьби |
Информация для заказа
- Цена: 7 890 ₴


