
Манекен BS - ММА з ногами та подовженими руками, ПВХ, нерухомі руки, чорний, р.180 см
6 450 ₴
- В наличии
- Код: bs2332101180
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Висота: 180 см
Вага: 35-45 кг
Матеріал чохла: човникова тканина ПВХ щільністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний клапоть
Колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 45 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 180 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Манекен |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Самбо, Дзюдо, ММА |
| Висота | 180 см |
| Забарвлення | чорний |
| Маса | 35-45 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | манекен для боротьби з ногами та подовженими руками |
Информация для заказа
- Цена: 6 450 ₴



