Висота: 120 см
Вага: 15-20 кг
Матеріал чохла: човникова тканина ПВХ щільністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний клапоть
Колір: синій
Гарантія: деталі дивіться тут.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 20 кг |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота | 120 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Манекен |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Боротьба, Дзюдо, Самбо |
| Висота | 120 см |
| Забарвлення | синій |
| Маса | 15-20 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | манекен для боротьби з ногами |
Информация для заказа
- Цена: 3 650 ₴

