
Боксерський манекен BS - Силует, ПВХ, прямий, на 6 пружинах L18cм з обертовим диском, 160*55см
10 180 ₴
- В наличии
- Код: bs0522032001
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Боксерський манекен BS - Силует, ПВХ, прямий, на 6 пружинах L18cм з обертовим диском, 160*55см
| Забарвлення: |
чорний |
| Діаметр: |
55 см |
| Маса: |
45-55 кг |
| Матеріал: |
ПВХ |
| Наповнювач: |
текстильний клапоть |
| Висота: |
160 см |
| Тип товару: |
боксерський манекен силует прямий |
| Вид спорту: |
Бокс, Кікбоксинг, ММА |
| Торгова марка: |
BOYKO-SPORT |
| Країна: | Україна |
| Виробник: | Boyko-Sport (Україна) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 50 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 160 см |
| Диаметр | 55 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Манекен |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Кікбоксинг, Бокс |
| Висота | 160 см |
| Діаметр | 55 см |
| Забарвлення | чорний |
| Зріст | см |
| Маса | 45-55 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський манекен силует прямий |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 10 180 ₴

