
Боксерський Манекен BS -З ногами, шкіряний, прямий, на 6 пружинах L18cм з обертовим диском, 160*55см
24 460 ₴
- В наличии
- Код: bs0511032001
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Боксерський Манекен BS -З ногами, шкіряний, прямий, на 6 пружинах L18cм з обертовим диском, 160*55см
Производитель: Бойко Спорт; Страна производитель: Украина
Дополнительные характеристики. Состояние: Новое; Діаметр: 55 см; Вид спорту: ММА, Бокс, Кікбоксинг; Маса: 45-55 кг; Наповнювач: текстильний клапоть; Тип товару: боксерський манекен з ногами прямий; Висота: 160 см; Забарвлення: чорний; Матеріал: шкіра; Торгова марка: BOYKO-SPORT; Зріст: см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 50 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 160 см |
| Диаметр | 55 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Манекен |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Висота | 160 см |
| Діаметр | 55 см |
| Забарвлення | чорний |
| Зріст | см |
| Маса | 45-55 кг |
| Матеріал | шкіра |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський манекен з ногами прямий |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 24 460 ₴
