
М'яч BS - медицинбол, шкіряний, червоно/чорний, 8,5кг
2 160 ₴
- В наличии
- Код: bs3040004012
+380 (68) 604-11-28
- +380 (73) 740-24-60
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Діаметр: 26 см
Вага: 8.5 кг
Матеріал: натуральна шкіра 2,0-2,2 мм, армована зсередини тканиною
Наповнювач: текстильний клапоть, гумова крихта
Гарантія: деталі дивіться тут.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 8.5 кг |
| Диаметр | 26 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Кікбоксинг, Боротьба, Бокс, ММА, Дзюдо |
| Діаметр | 26 см |
| Маса | 8.5 кг |
| Матеріал | шкіра |
| Наповнювач | текстильний клапоть, гумова крихта |
Информация для заказа
- Цена: 2 160 ₴



