Діаметр: 26 см
Вага: 10 кг
Матеріал: натуральна шкіра 2,0-2,2 мм, армована зсередини тканиною
Наповнювач: текстильний клапоть, гумова крихта
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 10 кг |
| Диаметр | 26 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр | 26 см |
| Вид спорту | Кікбоксинг, Дзюдо, Боротьба, ММА, Бокс |
| Маса | 10 кг |
| Наповнювач | гумова крихта, текстильний клапоть |
| Матеріал | шкіра |
Информация для заказа
- Цена: 2 420 ₴




